Volné pracovní místo  Lékař/lékařka v lázeňském hotelu HPP i zkrácený úvazek

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Vysokoškolské
Hrubá mzda 55 000–80 000 Kč / měsíc

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Společnost Richmond a. s. Karlovy Vary ( použijte odpovědní formulář vyhlašuje výběrové řízení na lékařku/lékaře:

Nabízíme :
  • pracovní poměr na dobu neurčitou, jistotu a stabilitu zaměstnavatele
  • flexibilní pracovní dobu v rámci možností, případně zkrácený úvazek

Náplň práce: Péče o klienty

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné lékařství, cizí jazyk výhodou

Mzdové podmínky:
a) Základní mzda 55 000,- pro lékaře s odbornou praxí zákl. kmene + měsíční prémie 20%
b) Základní mzda 65 000,- pro lékaře s odbornou specializací FBLR nebo RFM + měsíční prémie 20%

Datum nástupu: dle dohody

Nabízíme

Zaměstnanecké benefity:
  • práce ve stabilní společnosti
  • příspěvek na závodní stravování (cena za obědové menu jen 20 Kč)
  • možnost zajištění ubytování v Karlových Varech, vč. příspěvku na ubytování ve výši 3tis. Kč měsíčně
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů sick days
  • služební mobil po ukončení zkušební lhůty
  • možnost profesního růstu v oblasti FBLR a balneologie
  • náborový příspěvek 100 000 Kč při setrvání v pracovním poměru alespoň 3 roky
  • možnost kariérního růstu
  • parkování v areálu lázeňského hotelu zdarma

Vhodné pro

Absolventy, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.

Jiná sdělení

Do výběrového řízení budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou svůj motivační dopis, profesní životopis, přehled dosavadní praxe a kopie dokladů o nejvyšším dosaženém odborném vzdělání

Máte zájem o nabídku Lékař/lékařka v lázeňském hotelu HPP i zkrácený úvazek?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Veronika Boháčová z CRI ameba.eu, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Lékař/lékařka v lázeňském hotelu HPP i zkrácený úvazek

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.